Služby

Služby

Návrhy a realizace interiérů

Naše dlouholeté zkušenosti s realizací výstavních expozic úspěšně využíváme pro návrhy a realizaci různých interiérů. V rámci realizace zajišťujeme výrobu nábytku a dalšího vybavení. Specializujeme se zejména na zajímavá řešení interiérů obchodů či kanceláří.

Reklamní a grafické služby

Disponujeme kompletním grafickým studiem a prostřednictvím řezané grafiky nebo velkoplošného tisku, Vám pomůže zviditelnit Vaši firmu, ať už se jedná o firemní označení, reklamní poutače nebo orientační značení.

Grafika na automobily

Firemní automobil se přímo nabízí k propagaci firmy, budování image a povědomí o Vaší společnosti. Navrhneme a zrealizujeme kompletní grafickou úpravu osobního i dopravního automobilu včetně přizpůsobení k typu a barvě vozidla.

Velkoformátový barevný tisk

Jsme vybaveni technikou pro velkoformátový tisk ve vysoké kvalitě až do šíře 1600 mm s možností laminace. Ideální možnost jak poutavě oslovit potencionální zákazníky a být viděn.

Bytová dekorace

Pod obchodní značkou PokojovaDekorace a RoomDecor vyrábíme originální prostírání na stůl z různých materiálů. Dále vyrábíme dekorace do interiéru určené k nalepení na stěny a ostatní plochy v interiéru (vestavěné skříně, skleněné plochy, obklady apod).
Náš internetový obchod najdete na http://www.pokojovadekorace.cz